Kustmotiv oljemålning
Valmis
2016-09-16
405643
| Korkein tarjous | 400 SEK |
| Arviointi | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Kustmotiv, monogramsignerad och daterad AÖ 1925, olja på duk, ca 65x101 cm