Ljuskrona
Valmis
2016-09-11
404711
| Korkein tarjous | Osåld |
| Arviointi | 2 000 SEK |
LJUSKRONA, mässing, 1940-tal, fem ljusarmar, elektrifierad, höjd ca 98 cm
Visst slitage