Gideon Börje blandad teknik
Valmis
2016-09-10
404445
| Korkein tarjous | 300 SEK |
| Arviointi | 1 000 SEK |
GIDEON BÖRJE (1891-1965), blandteknik, signerad, passepartouts innermått 41,5x25 cm
Proveniens: tidigare uställd på Galleri Färg & Form