Takarmatur Foscarini
Valmis
2016-09-06
403360
| Korkein tarjous | Osåld |
| Arviointi | 3 000 SEK |
VICENTE GARCIA JIMENEZ, takarmatur, Foscarini, Italien, höjd ca 45, diameter 60 cm
Slitage, lagning i hänganordning invändigt