Göran Folcker
Valmis
2016-09-04
402980
| Korkein tarjous | 450 SEK |
| Arviointi | 2 000 SEK |
GÖRAN FOLCKER (1920-2000): Komposition/ väggrelief, signerad och daterad Folcker-69, glaserad keramik, ca 28x28 cm