Joan Miro litografi
Valmis
2016-09-04
402961
| Korkein tarjous | 2 400 SEK |
| Arviointi | 3 000 SEK |
JOAN MIRO (1893-1983): Komposition, stämpelsignerad, 176/200, blindstämpel Maeght Edition färglitografi, ca 47x58 cm