Falkenberg golvlampa
Valmis
2016-09-03
402900
| Korkein tarjous | Osåld |
| Arviointi | 1 500 SEK |
FALKENBERG, golvlampa, 1960-tal, lacerad metall samt mässing, vinklingsbar, höjd ca 130 cm
Visst slitage