INGER EKDAHL
Valmis
2016-09-05
402721
| Korkein tarjous | 450 SEK |
| Arviointi | 1 500 SEK |
INGER EKDAHL (1922-2013): "Harmonigram", signerad och daterad Inger Ekdahl -69, kulspets på papper, ca 31x44 cm
PROVENIENS: Konstnärens familj
Oramad