Sven Lidberg oljemåljning
Closed
2016-09-04
402620
| Sold for | 800 SEK |
| Estimate | 1 500 SEK |
SVEN LIDBERG (1929-2009): Ljugarbänken, signerad, olja på ölunderlägg, ca 10,5x8,5 cm
PROVENIENS: Restaurant Pelikan, Södermalm, Stockholm