Golvlyktor
Valmis
2016-09-07
402337
| Korkein tarjous | Osåld |
| Arviointi | 4 000 SEK |
GOLVLYKTOR, 1 par, 1900-tal, patinerad metall och glas, höjd ca 76 cm
Bruksslitage