Philip Zachau golvlampa
Closed
2016-08-31
401955
| Sold for | 500 SEK |
| Estimate | 1 500 SEK |
PHILIP ZACHAU, golvlampa, skärm i perforerad metall, vitlackerad, Ateljé Lyktan, 1970-tal, höjd ca 132, diameter 66 cm
Smärre slitage