Taklampa funkis
Valmis
2016-08-31
401953
| Korkein tarjous | Osåld |
| Arviointi | 1 200 SEK |
TAKARMATUR, funkis, 1900-talets mitt, konisk textilskärm med undervarande klot i opalglas, mäsingsdetaljer, diameter ca 50 cm
Smärre slitage