Johannes Andersen stolar
Valmis
2016-08-28
401450
| Korkein tarjous | 850 SEK |
| Arviointi | 1 500 SEK |
JOHANNES ANDERSEN, "Vamo", no 101, stolar, 1 par, ek, Danmark, 1950/60-tal, svart klädsel i textil, sitthöjd ca 44 cm
Slitage