Le Klint taklampa modell 190
Valmis
2016-08-27
401131
| Korkein tarjous | Osåld |
| Arviointi | 2 000 SEK |
LE KLINT, taklampa, modell 190DS, vit plast och stål, 2010-tal, formgiven 2003 av Philip Bro Ludvigsen, höjd ca 20, diameter 55 cm, originalförpackning medföljer
Obetydligt slitage