Taklampa
Valmis
2016-08-27
400761
| Korkein tarjous | Osåld |
| Arviointi | 2 000 SEK |
TAKLAMPA, mässing samt plåt, 1900-talets första hälft, för 7 ljuspunkter, dekor i form av växtslingor, höjd ca 90 cm
Slitage, skador