Taklampa 1960-tal
Closed
2016-08-26
400572
| Sold for | Osåld |
| Estimate | 1 500 SEK |
TAKARMATUR, glas och mässing, 1960-tal, fem centralt placerade glödlampshållare, diameter ca 35 cm
Smärre slitage