Koppar med fat Kina
Closed
2016-08-23
400566
| Sold for | 2 200 SEK |
| Estimate | 1 500 SEK |
KOPPAR MED FAT, 11 delar, porslin, Kina, 1800-tal, dekor av flodlandskap med pagoder i underglasyrblått, diameter ca 8-13 cm
Nagg