Hans-Agne Jakobsson vägglampor
Valmis
2016-08-25
400550
| Korkein tarjous | Osåld |
| Arviointi | 2 000 SEK |
HANS-AGNE JAKOBSSON, vägglampor, 1 par, mässing, 1960-tal, bredd ca 90, djup 34 cm
Visst slitage