Hans-Agne Jacobsson vägglampor
Valmis
2016-08-23
400549
| Korkein tarjous | Osåld |
| Arviointi | 2 000 SEK |
HANS-AGNE JAKOBSSON, vägglampor, 1 par, 1960-tal, mässing, bredd ca 90, djup 34 cm
Visst slitage