Dockskåpsmöbler
Closed
2016-08-23
400535
| Sold for | 350 SEK |
| Estimate | 1 500 SEK |
DOCKSKÅPSMÖBLER, 1900-talets första hälft, bemålat trä, höjd ca 10-18 cm
Slitage