Takarmatur
Valmis
2016-08-23
400526
| Korkein tarjous | Osåld |
| Arviointi | 2 000 SEK |
TAKARMATUR, 1950/60-tal, mässing, målad metall samt glas, höjd ca 57 cm.
Smärre slitage.