Folkdräkt Västergötland
Valmis
2016-08-21
400382
| Korkein tarjous | 1 600 SEK |
| Arviointi | 1 500 SEK |
FOLKDRÄKT, 7 dlr., Västergötland, 1900-talets första hälft, bestående av: blus, 3 västar, kjol, förkläde samt hätta
Slitage, skador, fläckar