Takarmatur Svend Aage Holm tillskriven
Valmis
2016-08-21
400324
| Korkein tarjous | Osåld |
| Arviointi | 4 000 SEK |
SVEND AAGE HOLM, tillskriven, takarmatur, Holm Sørensen & Co., Danmark 1950-tal, stomme i vitlackerad plåt och teak, direkt och indirekt ljus, höjd ca 49 cm
Smärre slitage