Bordslampor i keramik
Valmis
2016-08-19
400129
| Korkein tarjous | Osåld |
| Arviointi | 1 000 SEK |
BORDSLAMPOR, 1 par, bemålad keramik, 1900-tal, höjd inklusive sockel ca 48 cm, lampskärmar medföljer
Smärre nagg