Bo Notini
Valmis
2016-12-04
399986
| Korkein tarjous | Osåld |
| Arviointi | 5 000 SEK |
BO NOTINI, taklampa, Glössner & Co., Stockholm 1946, kuporna i klarglas med blästrad dekor av figurer, signerad GLÖSSNER -46 DEK NOTINI, höjd ca 55 cm
4:e december
Nagg