Takarmatur 1960-tal
Valmis
2016-08-16
399548
| Korkein tarjous | Osåld |
| Arviointi | 2 000 SEK |
LÄKARLAMPA, 1960-tal, vitlackerad metall, mässing och bok, teleskopsmodell, längd ca 60-90 cm
Smärre slitage