Josef Ekberg
Valmis
2016-08-15
399423
| Korkein tarjous | 400 SEK |
| Arviointi | 1 500 SEK |
JOSEF EKBERG, bordslampa, stengods, signerad och daterad JE Gustavsberg 1920, dekor i sgrafitto med motiv av löv, höjd inkl. skärm ca 56 cm