Kittel med lock i koppar
Closed
2016-08-12
399148
| Sold for | 700 SEK |
| Estimate | 1 500 SEK |
KITTEL med lock, 1800-tal, koppar, höjd ca 35, diameter 66 cm
Slitage, bucklor, lagningar