Dricksglas 1800-tal
Valmis
2016-08-06
398397
| Korkein tarjous | 5 200 SEK |
| Arviointi | 2 500 SEK |
DRICKSGLAS, 9 st., 1800-talets första hälft, graverad och slipad dekor, höjd ca 9 cm