Samehantverk Per Isak Juuso
Valmis
2016-07-31
397785
| Korkein tarjous | 5 600 SEK |
| Arviointi | 7 000 SEK |
PER ISAK JUUSO, dosa, samearbete signerad o daterad 2012, graverat renhorn, höjd 4, längd 9 cm