Samehantverk Per Isak Juuso

Samehantverk Per Isak Juuso
Samehantverk Per Isak Juuso
Samehantverk Per Isak Juuso
Samehantverk Per Isak Juuso
Samehantverk Per Isak Juuso
Samehantverk Per Isak Juuso
Samehantverk Per Isak Juuso
Samehantverk Per Isak Juuso
Samehantverk Per Isak Juuso
Samehantverk Per Isak Juuso

Klubbat för:

5 600 SEK

Arviointi

7 000 SEK

Kuvaus

PER ISAK JUUSO, dosa, samearbete signerad o daterad 2012, graverat renhorn, höjd 4, längd 9 cm

Kuntoraportti

397785

Päivämäärä:

2016-07-31