Samehantverk Per Isak Juuso
Klubbat för:
5 600 SEK
Arviointi
7 000 SEK
Kuvaus
PER ISAK JUUSO, dosa, samearbete signerad o daterad 2012, graverat renhorn, höjd 4, längd 9 cm
Kuntoraportti
397785
Päivämäärä:
2016-07-31