Pära Bjurström
Valmis
2016-07-29
397591
| Korkein tarjous | 300 SEK |
| Arviointi | 1 000 SEK |
PÄRA BJURSTRÖM (samtida): Småbåtshamn, färglitografi, signerad, 280/360, ca 43x56 cm