Karl Axel Pehrson färglitografi
Valmis
2016-07-16
396134
| Korkein tarjous | 950 SEK |
| Arviointi | 1 500 SEK |
KARL AXEL PEHRSON (1921-2005): Exotiska blommor, signerad och daterad KA Pehrson HC V/XXXV, färglitografi, ca 30x40 cm