Bengt Lindström färglitografi
Closed
2016-06-29
393169
| Sold for | 800 SEK |
| Estimate | 1 500 SEK |
BENGT LINDSTRÖM (1925-2008), figurkomposition, signerad Lindström, 122/150, färglitografi, bildyta 72 x 52 cm