Göran Folcker
Valmis
2016-08-24
392709
| Korkein tarjous | 1 000 SEK |
| Arviointi | 1 500 SEK |
GÖRAN FOLCKER (1920-2000): Figurer mot orange bakgrund, otydligt signerad, olja på duk, ca 60x45 cm.
Läs mer