Stig Fyring Slussplan
Valmis
2016-06-18
390861
| Korkein tarjous | 1 000 SEK |
| Arviointi | 2 000 SEK |
STIG FYRING (1934-2015), Slussplan, signerad och daterad Stig Fyring, den 7 augusti 1999, blandteknik på duk, 200x300 cm