Väska-VM 1958 Tema Sport
Klubbat för:
2 000 SEK
Arviointi
800 SEK
Kuvaus
SPORTBAG, emblem Fotbolls VM-1958 i Sverige, ca 45x34, dragkedja
Kuntoraportti
Bruksslitage, mindre skador
390582
Päivämäärä:
2016-06-22