Bordslampor 1800-talets slut
Closed
2016-06-09
389708
| Sold for | 9 600 SEK |
| Estimate | 12 000 SEK |
BORDSLAMPOR, 1 par, 1800-talets slut, Louis XV-stil, marmor, dekor av förgyllda bronser, total höjd inkl. skärm ca 57 cm