Richard Ryan
Valmis
2016-06-07
389127
| Korkein tarjous | 1 900 SEK |
| Arviointi | 1 500 SEK |
RICHARD RYAN (född 1974): (4), "Manhattan in fashion", litografier, signerade och numrerade 3/35, ca 63 x 47 cm