Orientalisk spegel
Closed
2016-06-05
388663
| Sold for | 550 SEK |
| Estimate | 1 200 SEK |
SPEGEL, 1900-tal, orientalisk, förgyllt och bemålat trä, höjd 91 x 40 cm
Bruksslitage