Sylwan oljemålning
Valmis
2016-05-29
386920
| Korkein tarjous | 450 SEK |
| Arviointi | 1 200 SEK |
S. SYLWAN (1900-tal): Komposition, signerad, olja på duk, ca 71x61 cm