Ljuskrona
Closed
2016-05-22
385024
| Sold for | 1 600 SEK |
| Estimate | 1 500 SEK |
LJUSKRONA, Reijmyre, gustaviansk stil, 1900-talets andra hälft, elektrifierad, höjd 60, diameter 45 cm
Smärre slitage