Solur smide och koppar
Valmis
2016-05-17
383781
| Korkein tarjous | 3 200 SEK |
| Arviointi | 1 500 SEK |
SOLUR, 1900-talets mitt, smide och koppar, höjd ca 83 cm
Visst slitage