Stig Fyring Slussplan
Closed
2016-05-10
382419
| Sold for | 2 600 SEK |
| Estimate | 3 000 SEK |
STIG FYRING (1934-2015), Slussplan, signerad och daterad Stig Fyring, den 7 augusti 1999, blandteknik på duk, 200x300 cm