Sparwenfeldt oljemålning
Valmis
2016-05-07
381775
| Korkein tarjous | 4 400 SEK |
| Arviointi | 6 000 SEK |
G v. SPARWENFELDT, kopia efter Georg von Rosen, Adolf Nordenskiöld, signerad och daterad 1909, 200x134 cm
dukhål, färgbortfall, duklagningar