Öronlappsfåtölj
Closed
2016-05-07
381505
| Sold for | 6 400 SEK |
| Estimate | 8 000 SEK |
ÖRONLAPPSFÅTÖLJ, England, djuphäftad skinnklädsel, mässingsnubb, specialbeställda av Clarridge Ltd
Repor, slitage