Hjälm
Closed
2016-05-02
380569
| Sold for | 2 600 SEK |
| Estimate | 2 000 SEK |
HJÄLM, svensk, 1800-tal, för kustridare, hjälmklocka av svart skinn med mässingsemblem, mässingsklädd kam, käkremsfjäll av mässing
slitage skador