Gunnar Sundberg oljemålning
Closed
2016-05-01
380214
| Sold for | 3 200 SEK |
| Estimate | 2 000 SEK |
GUNNAR SUNDBERG (1915-63): Skärgårdshamn, signerad G Sundberg, olja på duk, ca 145 x 110 cm