Ulf Gripenholm litografi
Valmis
2016-04-26
379128
| Korkein tarjous | 300 SEK |
| Arviointi | 1 000 SEK |
ULF GRIPENHOLM (f 1943), Höstlandskap, signerad Ulf Gripenholm och numrerad 79/360, litografi, ca 33 x 45 cm
I obruten förpackning