Serveringsvagn
Closed
2016-04-24
378681
| Sold for | 400 SEK |
| Estimate | 1 500 SEK |
SERVERINGSVAGN, 1960-tal, teak, stomme i bok, under löstagbar bricka råglasskiva, mässingsbeslag, höjd 62, 74x42 cm
Ena benet med skada, torkade gummihjul, ytslitage