Harald Lindberg
Valmis
2016-04-22
378015
| Korkein tarjous | 6 200 SEK |
| Arviointi | 3 000 SEK |
HARALD LINDBERG (1904-1976): Havsvik, signerad Harald Lindberg , olja på duk, ca 48x56 cm